Autosklo Kalfas

Potřebujete vyměnit autosklo na svém vozidle, ale nechcete absolvovat dlouhé vyřizování s tímto úkonem spojené? Pak využijte služeb společnosti Autosklo Kalfas se sídlem v Praze, u které si můžete požadovaný termín a čas výměny autoskla sami zvolit pomocí pohodlného webového formuláře. Žádné telefonáty, žádné schůzky, žádné časové prodlevy – jednoduše stačí pár kliknutí a jste u nás objednaní!

Výměně autoskel se naše společnost věnuje již 14 let a za tu dobu jsme získali celou řadu spokojených zákazníků. Připojte se k nim také Vy, využijte služeb našich praxí prověřených pracovníků a poznejte na vlastní kůži ten příjemný pocit, že výměna Vašeho autoskla proběhla rychle, levně a pohodlně. Při montáži autoskel osvědčených značek Splintex, Sekurit, Guardian anebo Pilkington používáme kvalitní chemické prostředky a vynikající lepidlo značky Berner.

Jelikož chceme, aby byly naše služby opravdu komplexní, dodáváme autoskla do všech typů vozidel. V našem servise tak najdete autoskla pro osobní automobily, nákladní automobily a kamiony, autobusy či zemní stroje (bagry, traktory). Nabízíme montáž čelních, bočních i zadních autoskel, stejně jako střešních oken. V případě potřeby poskytujeme i služby v oblasti tónování skel.

Společnost Autosklo Kalfas nabízí nadstandardní služby, které jinde nenajdete. Po dobu výměny autoskla Vám zdarma zapůjčí vlastní vozidlo, v rámci Prahy a okolí přijede autosklo vyměnit klidně až k Vám domů a navíc zařizuje veškeré písemnosti s Vaší pojišťovnou. Nechte veškeré starosti stranou a přesvědčte se o tom, že výměna autoskla nemusí být noční můrou.Zpět na seznam článků
Autoskla Výměna autoskla zdarma z havarijního pojištění Autofólie Výměna autoskla zdarma z povinného ručení Rádce při výměně autoskla Kontakt Rezervace Reference Výměna autoskla zdarma z připojištění čelního skla